Túžiš poznať Boha bližšie? Hľadáš mladý kolektív ľudí s ktorými by si študoval Písmo Božie a základné témy Biblie, zaujímavosti zo sveta, dôkazy existencie Boha v matematike, fyzike a vede? Pridaj sa k nám a študuj s nami Písmo!

Potrebuješ sa porozprávať? Napíš mi na jnkiraly5@gmail.com a môžeme sa stretnúť kľudne osobne alebo aj na skype a študovať spolu Bibliu. Nikdy nie si sám!

 
1 Jn 3:1 - " Pozrite, akú veľkú lásku nám daroval Otec: voláme sa Božími deťmi a nimi aj sme. Preto nás svet nepozná, že nepoznal jeho."
Vyhľadajte si na tejto stránke frázu či slovo, ktoré neviete nájsť.
Pre ľudí, ktorí sa chcú zapojiť do evanjelizácie, ale nevedia ako, sme pripravili letáky pre verejnosť, ktoré si môžete stiahnuť a vytlačiť, prípadne šíriť ďalej.
Máte otázky? Radi by ste poznali Bibliu a študovali ju s niekym? Pridajte sa k nám!
Objednajte si zdarma a nezáväzne knihu Veľký spor vekov od autorky Ellen Gould Whiteovej. Vyplňte do formulára Vaše kontaktné údaje a my Vám obratom pošleme knihu poštou na Vami uvedenú adresu. Kniha i poštovné sú úplne zadarmo.
Objednajte si zdarma a nezáväzne knihu Veľký spor vekov od autorky Ellen Gould Whiteovej. Vyplňte do formulára Vaše kontaktné údaje a my Vám obratom pošleme knihu poštou na Vami uvedenú adresu. Kniha i poštovné sú úplne zadarmo.
Získajte zadarmo jednu z najrozšírenejších kníh na svete "Veľký spor vekov". Dozviete sa o histórii, súčasnosti a tiež budúcnosti tohto sveta. Viac informácií nájdete TU.

O projekte          Objednať
Aj napriek nespornému historickému dopadu Ježišovho vystúpenia zostáva jeho postava zahalená nejedným tajomstvom. Je spojená s tými najhlbšími túžbami a očakávaniami. Kniha i poštovné sú úplne zadarmo.
Aj napriek nespornému historickému dopadu Ježišovho vystúpenia zostáva jeho postava zahalená nejedným tajomstvom. Je spojená s tými najhlbšími túžbami a očakávaniami. Kniha i poštovné sú úplne zadarmo.
Nikto nemal toľko nasledovateľov, ale aj toľko prenasledovateľov. Viac informácii nájdete TU.

O projekte          Objednať
cross-sunbeam.jpg
Zmena soboty na nedeľu - Sobota v Písme
- V tejto prednáške sa pokusim zhrnúť významné aspekty môjho bádania o zmene dňa odpočinku zo soboty na nedeľu v kresťanstve.
1920x1080_dragons-dragon-fantasy-artwork-hell-HD-Wallpaper.jpg
Bola som v pekle - svedectvo alebo klam? - Pravda o pekle
- Sú tieto zážitky biblické? Čo hovorí Písmo o pekle a večnom treste?
Img175228_Radiolarie_11.jpg
Evolúcia vs stvorenie - Datovanie a pôvod života
- Nič nevieme; my nevieme, ako vznikla prvá molekula, my nevieme nič o tom, ako vznikli prvé proteíny a vôbec, ako vznikla prvá bunka. Všetky zákonitosti, ktoré poznáme z chémie a molekulárnej biológie, vlastne hovoria proti teórii evolúcie.
6a00d83451d95b69e20133f57a49e9970b-pi.jpg
Mária, matka Ježišova a Biblia - Mária a falošné učenia cirkví
- Mária bola veľmi požehnanou a vzácnou ženou. Čo nám o nej hovorí Písmo v porovnaní s dnešným učením o nej?

Deje sa vo svete niečo zvláštne? Schyľuje sa k niečomu?

Áno, určite ! (693 | 80%)
Áno ! (73 | 9%)
Asi áno ... (36 | 4%)
Nie ! (19 | 2%)
Určite nie ! (17 | 2%)

Má väčší význam tradícia alebo Božie slovo?

Božie slovo (751 | 89%)
Tradícia (24 | 3%)
Neviem (21 | 3%)

Čo Vám v živote najviac chýba?

Láska (201 | 27%)
Múdrosť (96 | 13%)
Nádej (17 | 2%)
Odhodlanie (111 | 15%)
Sila (72 | 10%)
Viera (171 | 23%)
Zmysel života (56 | 7%)
Iné (25 | 3%)

Má Váš život väčší zmysel ak veríte v evolúciu alebo stvorenie?

Ak verím v stvorenie (702 | 84%)
Ak verím v evolúciu (95 | 12%)
V oboje (36 | 4%)

Zažili ste v živote niečo, čo je za hranicou vášho chápania?

Ano (641 | 91%)
Nie (66 | 9%)

Existujú iné mimozemské civilizácie?

Áno (316 | 41%)
Asi áno (29 | 4%)
Možno (100 | 13%)
Asi nie (43 | 6%)
Nie (274 | 36%)

Do akej vekovej kategórie spadáte?

do 15 rokov (45 | 6%)
16 - 25 rokov (204 | 28%)
26 - 35 rokov (114 | 15%)
36 - 45 rokov (137 | 19%)
46 - 55 rokov (114 | 15%)
56 - 65 rokov (86 | 12%)
66 a viac rokov (39 | 5%)
Luk 21:28
Keď sa toto začne diať, vzpriam­te sa a po­z­dvih­nite hlavy, pre­tože sa pri­bližuje vaše vy­kúpenie.
Počet klimatických katastrof 1980 – 2011
Počet klimatických katastrof 1980 – 2011
Priemerná globálna teplota 1860 – 2000
Priemerná globálna teplota 1860 – 2000
Počet distribuovaných Biblií 2009 – 2011
Počet distribuovaných Biblií 2009 – 2011
1900 - 2010

1900 - 2010

Prírodné katastrofy
Obsah CO2 2007 – 2010
Obsah CO2 2007 – 2010
Teplota 1850 – 2010
Teplota 1850 – 2010
Zemetrasenie o sile Magnitudy 6 a viac
Zemetrasenie o sile Magnitudy 6 a viac
Tornáda v USA 1950 – 2011
Tornáda v USA 1950 – 2011
TOPlist

Stránka založená 18.6.2010
music-wallpaper-19.jpg
Prevzaté s webu Tajomstvo hudby.

Chtěli bychom Vás upozornit, že se naprosto neztotožňujeme s názory a filozofií okultních organizací, které ovládají hudební a filmový průmysl. Naším cílem je odhalovat jejich metody podprahové manipulace, vysvětlovat význam symbolů které používají a tím varovat konzumenty, kteří se vystavují tomuto vlivu. Na tomto světě není nic neutrálního. Odehrává se zde boj dobra a zla, pravdy a lži, Boha a satana. Je na každém z nás, abychom hledali pravdu a rozhodli se pro to co je správné.
 

Nejsledovanější televizní stanice


Zábavní průmysl má obrovskou moc měnit životy lidí a ovlivňovat společnost. Pomocí různých masových médii, jako jsou časopisy, rádia, filmy, videa a televize se propagují hodnoty a myšlenky, které dokáží změnit historii. Média dokáží člověka inspirovat k velkolepým věcem, na druhé straně dokáží ovlivnit lidi k páchání k strašlivých činů krutosti a krveprolití.

Nejsledovanější televizní stanice.

Od roku 1981 hudební videa na stanici MTV sehrávají centrální roli v moderním světě. Můžete je vidět skoro všude. Styl a obrázky těchto hudebních videí, ovlivnily jiné žánry filmu, televize a reklamy. Hudební videa v podstatě fungují jako reklamní spoty nahrávacích studií a jako jiné formy reklam i oni používají provokativní obrázky ženské sexuality k tomu, aby upoutali pozornost diváka. V celé současné mediální kultuře -- ve filmech, televizi, reklamách a všude jinde, se používají ženské erotické náměty, podle principu „SEX SELLS" -- sex prodává. 

Obzvláště to můžeme vypozorovat v hudebních videích. Většina příběhů, která hudební videa vyprávějí, jsou založená na mužské a ženské sexualitě. Snaží se ovlivnit divákovu identitu tím, že nám předvádějí, jakým způsobem se chová normální muž a normální žena.

„Kdo ovládá média, kontroluje společnost." Dr. Ted Baehr (1)

„Kdo definuje hodnoty, ovládá svět." John Locke (2)

 

Mtv a problém s násilím

Většina dospívající mládeže  se odvrací od typických programů a sledují hudební pořad Mtv. Tento druh hudebních programu neusátle stimuluje vizuální smysly skrze provokativní a měnící se scény. Nejenom že se tyto záběry rychle mění ale mají velký počet vjemů pro vteřinu. Také sluch je neustále stimulován. Tato kombinace stimulování oči a sluchu způsobuje masivní neschopnost analytického myšlení.

Jedna studie, která toto dokazuje se odehrávala v nemocnici pro mentálně postižené pacienty, kterých bylo 222. Po celý rok byly tito pacienti vystaveni sedmi-měsičnímu dívání se na MTV. Pak následovála pětiměsíční fáze bez tohoto programu (dívání se na normální televizi bylo povoleno). Výsledky byly následujicí: Verbální agrese bez MTV se snížila o 32%, agresitiva vůči věcem se snížila o 52%, agresivita vůči jiným lidem se snížila o 48%. (3)

Normální televize má negativní vliv na přední mozkový lalok, ale MTV je mnohem horší.
 

Televize, která ničí mládež

Už je to pár let, co Janet Jackson dobrovolně ukázala svoje prso miliónům divákům po celém světě. Mezi nimi byli milióny nic netušících dětí. Přesto že se odehrálo v roce 2004, tak o tom pořád hovoří celá Amerika. Tato událost byla jednou z největších z roku 2004, ale proč? Proč bylo tolik rodičů tímto incidentem tak překvapeno? Proč se těchto 3,4 vteřiny televizních přenosu stalo základem diskuzí o otázce, kam směřuje naše kultura? (4)

Píše rok 2012 a dnes nám tenhle obrázek nepřipadá zvláštní. Děsivé, jak se hranice morálky nenávratně posunuly.

Jedno možné vysvětlení je, že v tomto okamžiku viděli a pochopili milinoy rodičů na co se jejich děti dívají každé odpoledne na Mtv. Doktorka Jane Brown, profesorka žurnalismu na universitě North Carolina, Chapel Hill konstatovala na stanici MPR v pořadu Talk of the Nation: „My dospělí většinou nevíme, na co se naše děti dívají. Toto byl okamžik, kdy populární kultura dospívajících přišla do našich domovů a my všichni jsem otevřeli ústa a řekli „To snad není možný". (5)

Skutečností je, že rodiče by měli mít obavy o tom, co se v MTV vysílá, nejenom že jde o velmi popuální tv stanice, ale protože má neuvěřitelný vliv na životy nejen americké mládeže. MTV je jeden z nejvíce uznávaných hudebních pořadů mezi dospívající mládeži od 12 -- 34 let, podle výzkumu Nilsen Media. Na tuto stanici se dívá 73% chlapců a 78% děvčat ve věku 12 -- 19 let. Chlapci se dívají v průměru 6,6 hodin týdně a děvčata 6,2 hodin týdně. (6)

CBS si jako své hlavní logo zvolila symbol vševidoucího oka. Je docela jednoduché si spočítat kolik je 1+1. Společnost, která propaguje a vysílá zvrácené sexuální podněty, vulgární slova a násilí, aby zkorumpovala dnešní mládež, to asi s námi nebude myslet dobře?!

 • Slyšíte pojem vševidoucí oko poprvé? Pak si musíte přečíst náš článek o tomto symbolu. (zdroj)

Majitelem MTV je firemní gigant Viacom, který zároveň vlastní stanici CBS (která přenáší Super Bowl) a Nickelodeon. Spolupráce těchto dvou kooperací zajišťuje, že i nejmladší televizní diváci si pomalu zvykají na styl MTV. Jeden televizní kritik, to vyjádřil slovy: „Nickelodeon nehraje jenom komix SpongeBob, na který se dívají děti. Připravuje si milióny dětských diváků na pořady se sexuální tématikou, které vysílá MTV. Děti to milují a rodiče důvěřují jejich programům." (7)

Výzkumy jasně ukázaly, že díváním se na MTV se mění chování a vnímání mladých diváků. Minimálně dva experimenty ukazují, že sledování MTV způsobuje zvýšenou toleranci k sexuálním tématům. Jeden z experimentů ukázal, že studenti kteří se dívali na tento pořad měli velmi liberální postoj pokud se týká předmanželského sexu, než jejich vrstevníci, kteří se na MTV nedívali. (8)

Druhý experiment zjistil, že žáci v sedmé a deváté třídě základní školy měli větší sklony vyzkoušet předmanželský sex poté, co se dívali hodinu na MTV. (9)

Jiné studie ukázaly, že velké vystavování se obsahům ze sexuálním námětem v televizi vede mládež k silnějšímu souhlasu tvz. rekreačního sexu a k vyššímu očekávání sexuálních aktivit. (10)

Podobné studie o masových médií a jejich vlivu na sexualitu lidí ukázaly, že lidé kteří se dívají na televizní programy, kde hrají atraktivní herci, kteří si užívají sexuálních vztahů a jenom zřídka trpí negativními důsledky těchto vztahů, tak divák napodobuje toto chování. Divák se učí, že mít sex nemá žádné negativní důsledky a je spíše otázkou touhy a žádosti než lásky. Také se spíše naučí mít agresivní sexuální chování. (11)

Mtv má bezpochyby značný vliv na naše postoje k sexualitě, drogám.

Není to jenom sexuální poselství na MTV, které ovlivňuje chování mládeže. Podle výzkumu institutu Media and The Family, už jenom dokonce občasné sledování MTV a jiných podobných videí vede k idealizování užívání alkoholu a cigaret. Alkohol je vždy spojen se sexualitou, násilím a zbraněmi. Texty, které obsahují násilí, vedou mládež k necitlivosti. Ano, ostudný incident Janet Jackson během Super Bowl umožnil rodičům jakýsi náhled do světa jejich dětí. Ale je to jenom špička ledovce. Jak mocně je dnešní mládež vystavována sexu, vulgaritě a násilí? Zkusme se nad tímto vážně zamyslet.

 

Studie PTC -- výzkum MTV

Studie PTC (The Parents Television Council) zkoumala nepřetržitě celý týden program na MTV a to v období 20.3 -- 27. 3 2004. Analytici rozdělili obsah programu do třech skupin a to -- vulgární vyjadřování, sexuální kontext a násilí. Tento obsah zadali do svého počítačového systému PTC -- Entertainment Tracking System. (12)

Kategorie vulgárního vyjadřování se rozdělila do následujících podskupin:

 1. Mírná skupina: crap --  h*vno, svinstvo, damn -- zatraceně, hell -- peklo
 2. Průměrná skupina: ass -- zadek, bitch -- d*vka, screw -- š*kat, suck -- cucat, lízat, whore -- ku*vit se
 3. Obscénní skupina: fuck -- j*bat , shit -- hovno, goddamn -- zatracený bůh (volně přeloženo)

Kategorie sexuálního kontextu byla rozdělená do následujících podskupin:

 1. Vizuální skupina: nahota, sexuální pohyby, provokující tanec nebo jakýkoli zobrazený či implikovaný sexuální akt
 2. Verbální skupina: zde se zahrnovala slova o sexu, sexuální aktivitě, sexuální narážky, diskuze o sebeukájení, pornografii…

Kategore násilí nebyla rozlišována.

 

Výsledky studie 

 • Ze 171 hodin MTV programu analisté PTC výzkumu objevili 1548 sexuálních scén, které obsahovaly 3056 znázornění sexu nebo různých forem nahoty a 2881 verbálních sexuálních narážek. To znamená, že děti které se dívají na MTV vidí v průměru 9 sexuálních scén za hodinu, průměrné 18 sexuálních znázornění a 17 dialogů nebo narážek na sex. K ještě většímu znepokojení však došlo (jestli to ještě vůbec je možné), když tato studie PTC došla k výsledkům, že v programu pro dospělé byly „pouhé" 5,8 sexuálních narážek po desáté hodině večerní. Z čeho vyplývá, že MTV hlavní důraz na sexuální náměty se klade během dne a to proto, že hlavní diváci jsou děti!
 • Analytici zjistili 1518 vulgárních výrazů a k tomu 3127 cenzurovaných a rouhavých slov na MTV. To znamená, že děti, které se dívají na MTV jsou vystaveny 8,9 vulgárních slov za hodinu a k tomu  ještě 18,3 cenzurovaných a rouhavých výrazů za hodinu. O proti tomu v programu pro dospělé po desáté hodině večerní bylo nalezeno „pouhých" 6,5 použití vulgárního jazyka za hodinu.
 • Násilí nebylo tak problematické, ale výskyt byl přesto velký a to je 6 násilných scén za hodinu. (1068 násilných scén celkově) Program pro dospělé ukazuje ale „pouhých" 5,8 scén násilí za hodinu po desáté hodině večerní.
 • Hudební videa obsahují více vulgárních výrazů a násilí než jiné seriály na MTV. Ve 109 hodin hudebních videí bylo použito 3483 vulgárních výrazů, což je v průměru 32 za hodinu. Násilí v hudebních videí se vyskytovalo 935 násilných scén, což je  v průměru 18,6 scén za hodinu.
 • MTV Reality Shows obsahují více sexuálních scén než hudební videa. V 66 hodin Reality Shows bylo nalezeno 833 sexuálních scén, což je 12,6 scén za hodinu.

 

Reklamy MTV

Tato silně okultní reklama byla vysílána 63 zemím světa  asi jim opravdu záleželo, aby se všichni podívali na symbol baphometa, který reprezentuje satanskou církev.  Podívejme se na další „ovoce" které nám přináší tato celosvětově známa hudební stanice MTV, kterou tolik miluje dnešní mládež. Víte co je hodně zajímavé? Tvrdí, že koncept tohoto videa se jim zjevil ve snu.
Pro ty z vás,kteří nevědí nic o symbolu baphometa, který je ústřední postavou této reklamy, tak vám doporučujeme si přečíst náš článek. (zdroj) V hlavní roli této reklamy je tedy baphomet a opět nesmí chybět všudy přítomné vševidoucí oko.

V dalším reklamní spotu jde o představení nového televizního seriálu s názvem Miami Medical, který se pouští na zmíněném kanálu CBS. Myslíte si, že symbol paroháčů je zde ukázan náhodně? Čím více takové věci budeme vidět, tím více budeme k těmto a podobným symbolům imunní a tím více nebudeme věřit jejím pravým významům.
 

Symbol Baphometa jde znázornit gestem, který je pro mnohé z nás tak známý. Symbol „Mano Cornuto" (paroháče) je zmiňován v několika policejních manuálech. V manuálu od Lou Sloata, pisatel zmiňuje tento pozdrav jako patřící k satanismu. (13)

Satanistický pozdrav mezi členy, který reprezentuje ďáblovy rohy, je často používán dospívajícími fanoušky heavy metalových skupin, aniž by znaly jeho pravý význam. „Mano Cornuto" znamení na uznání věrnosti mezi Luciferovými služebníky " - Anton LaVey. Který se rovněž chlubí ve své knize, že mladí lidé při rockových koncertech, vzdávají čest satanovi, aniž by o tom věděli. (14)
 

 

Světově známé předávání cen tentokrát v Australii -- MTV Music Awards v roce 2007. Opět vidíme symbol vševidoucího  oka v pyramidě. A je to pořád dokola, pořád ty známe a pro ně zcela důležité symboly, kterými plní celý svět.

 

 

MTV vám přeje krásné Vánoce

Závěrem se podívejte na vánoční reklamu, která celému článku nasadí korunu. Takže, šťastné a veselé vám přeje MTV. Možná by stálo za to, abychom zde zmínili o co vlastně v této tragikomické a zcela satanistické reklamě vlastně šlo. Rádi bychom vám nabídli analýzu tohoto rádoby veselého videa. Jsme přesvědčeni, že toto video nám reprezentuje zednářské a satanistické poselství. A jak hned zjistíme, není podprahové.
 
 
 
 

První záběr - sůl. První scéna začíná detailním záběrem na nádobku se solí. Jenom málo lidí ví, že v židovské tradici se sůl používala při obětování v chrámu. (Leviticus 2,13)

 

Druhá scéna - obětní rituál. Mladá děvčata pokud možno blonďatá v bílých oblečcích jsou neoblíbenějšími obětmi v satanistických rituálech. Tato hezká malá dívka bude zavražděna. Všimněte si jejího bílého oblečení, které je poskvrněné šťávou jakoby krví. Za ruce ji drží dvě dvojčata. Jsou oblečená ve stejných šatech a to není náhoda. Mají na sobě černý oblek, černou kravatu a bílou košili. V takovém obleku chodí zednáři do svých ložích. Proč dvojčata? Protože zednáři oslovují jeden druhého "bratře". Tato scéna jednoznačně znázorňuje obětní rituál, kterým zednáři vysokých stupňů uctívají ďábla.

 

Třetí scéna - násilí. Tato scéna ukazuje matku, která omdlela. Hráč na klavír spěchá, aby ji mohl pomoci. Chce ji skutečně pomoci nebo ji uškrtit? Příběh který vidíme je ale ve skutečnosti jiný, než nám ukazují. Je okultní a hrůzný. Scéna nám dává dvě možné vysvětlení a to je přesně to, co oni dělají. Skrýt jejich agendu před našima očima. Na oko to vypadá, že ji pomáhá ale ve skutečnosti ji škrtí.

 

Čtvrtá scéna - baphomet. Zvířecí hlava je podobná baphometu, který symbolizuje satana. Baphomet je modla, které se klaní zednáři. Vše je uděláno rafinovaně, aby si neinformovaný divák ničeho nevšiml, naopak, aby se groteskně a ironicky pousmál nad touto rádoby tragikomickou vánoční reklamou. A o co víc, aby se skutečně myslel, že MTV mu přeje pohodové svátky.

 

Pátá scéna - korunace.Toto je nejdůležitější scéna zednářského snu, jejich největší naděje. Ten muž v černém obleku, který vypadá jako kněz, dává satanovi bílý plášť, což je symbol království. Kněz tím identifikuje baphometa jako svého boha. Elity nám ti dávají najevo, komu slouží a kdo je jejich vůdce, bůh a pán.

 

Pořád si tedy myslíte, že MTV vám přeje krásné a pohodové Vánoce? Nebo je vše jinak než se nám zdá? Je tento hudební kanál vhodný pro naše děti, mládež a společnost? Odpovězme si sami.


Tragická současnost

Píše se rok 2012 a dnes už nikomu nepřipadá zvláštní silně propagovaná sexuální agenda skrze všechny formy sdělovacích prostředků. Je to politování hodné, kde jsme se jako společnost dostali. Jaké zastáváme principy, zásady -- jestli vůbec nějaké.

Možná, že bychom byli zděšení, kdyby se obnovil průzkum v současné době. Na druhé straně, každý rozumně uvažující člověk může lehce přijít na to, v jakém stavu se nachází naše společnost. Je smutné, že v roce 2004 byla celá Amerika zděšena „rafinovaným skandálem" a dnes, když se nám popové hvězdy předvádějí takřka bez jakéhokoli studu a ostychu, tak jsme přestali jakkoli protestovat a vůbec se zamýšlet nad tím, co je s tímto světem v nepořádku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one